UyumSoft & Eticaretyap resmi satış ortağıdır.

Eticaretyap & UyumSoft ortaklığı İle Ekstra Modül Ücreti Ödemeyin !

UyumSoft & Eticaretyap ortaklığı ile tüm iş kolları için özel olarak tasarlanan ürünlerin ve modüllerin keyfini çıkartabilirsiniz. UyumSoft & Eticaretyap satış ortaklığımız sayesinde, eticaretyap üzerinden satın alacağınız eticaret paketleri dahilinde E-Arşiv, E-Fatura, Muhasebe Programı, Eko Ticari ve ERP uygulamaları gibi modüllere ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

ekoSMMM

Neden ekoSMMM'yi Tercih Etmelisiniz?

İşletmenizin ihtiyaç duyduğu tüm teknolojik altyapıya sahip olursunuz

Zamandan tasarruf edersiniz. Çalışanlarınız ve şahsınız büyük bir iş yükünden ve karmaşadan kurtulur.

Firmanızın değerini, bilinirliğini ve görünürlüğünü hızlı şekilde arttırırsınız.

Belge kaybı yaşamazsınız. İhtiyaç duyduğunuzda belgelerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Kolay ve anlaşılır arayüzü sayesinde uzmana ihtiyaç duymadan işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman çalışabilme imkanı sunar. (mobil, pc, tablet)

Eticaretyap yazılım ekibinin yeni teknolojilerle kullanarak özel olarak geliştirdiği modüller sayesinde firmanıza değer katarsınız.

EkoSMMM Modülleri Ne İşe Yarar?

Genel Muhasebe
Hesap planı işlemleri, evrak içeriğine göre fiş girişi ekranları ve tüm formatlarda banka ekstresi aktarımlarınızı veri girişi ekranları üzerinden yönetebilirsiniz. Ayrıca mali tablolar, mizan, muavin, hesap özeti bilgilerini detaylı olarak raporlaya bilirsiniz.
İşletme Defteri Basit Usul Defterlerin fişleri Defter Beyan sistemine göre oluşmakta. Ayrıca Defter Beyan entegrasyonu ile program içerisinden çıkmadan fişlerinizi Defter Beyan sistemine gönderip, detaylı rapor ve hesap özeti alabilirsiniz. Serbest Meslek Defteri Toplu olarak tüm mükelleflerinize makbuz kesip gelir ve gider fişlerini otomatik olarak oluşturabilirsiniz. Ayrıca e-Serbest Meslek Makbuzu ile mükelleflerinize makbuz düzenleyip kesilen makbuzları e-mail olarak iletebilirsiniz. E-Defter Hizmet verdiğiniz firmalarınızın e-defterlerini ara yazılım kullanmadan ekoSMMM üzerinden otomatik olarak gönderebilirsiniz. Gönderilmiş e-defterlerinizi firma bazında inceleyip rapor alabilirsiniz. Ayrıca e-defterlerinizi yasal süre boyunca program içerisinde saklayabilirsiniz. Pratik Fiş Google Play Store’ dan indirilen Pratik Fiş Uygulaması,fotoğrafı çekilen masraf fişlerinizin (perakende satış fişi) EKO SMMM programınq aktarımını sağlar. Masraf fişlerinin toplu olarak işlenmesini sağlar. Bordro-İK Tüm kanuni parametreleri tanımlayarak kolayca bordro hesaplaması yapabilirsiniz. e-Bildirge gönderimi, işe giriş-çıkış, yeni personel kartı oluşturma işlemlerinizi online yapılabilir. Tek ekranda tüm personeller için kazanç kesinti tanımlayarak bordro hesaplaması yapabilirsiniz. Sabit Kıymet Sabit kıymet listesi sisteme kolaylıkla aktarılabilir sabit kıymetler için tek tek veya tüm firmalar
bazında amortisman hesaplaması yapılabilir ve oluşan amortisman fişlerini sabit kıymet kartı
içerisinde görüntüleyebilirsiniz. Beyannameler KDV1, KDV2, Muhtasar, Geçici Vergi, Ba-Bs, Gelir Vergisi, Kurumlar Vergisi beyannamelerinizi takip edilebilir. Tüm Beyannamelerinizi manuel veya online işlemler ile tek tek veya toplu olarak gönderebilirsiniz. Stok Yönetimi Bilanço esasına dayalı, İşletme esasına dayalı, Basit Usüle dayalı defterlerinizde ve Serbest Meslek defteri gibi özel defterlerinizde bulunan stokları kolayca takip edebilir, birden fazla maliyet yöntemi seçilerek aynı anda stok maliyeti hesaplatılabilir ve detaylı maliyet raporu alabilirsiniz. Online İşlemler ve Entegrasyonlar Program içerisinden beyannamelerinizi onaylayıp tek tek veya toplu olarak Gelir İdaresi Başkanlığı
sistemine gönderebilirsiniz. Gelir İdaresi Başkanlığına göndermiş olduğunuz beyannamelerinizi program üzerinden listeleyebilir, beyannamelerin tahakkuklarını ve beyannameleri firmalarınıza e-mail, SMS veya WhatsApp aracılığıyla toplu veya tek tek iletebilirsiniz.Program içerisinden beyannamelerinizi onaylayıp tek tek veya toplu olarak Gelir İdaresi Başkanlığı sistemine gönderebilirsiniz. Gelir İdaresi Başkanlığına göndermiş olduğunuz beyannamelerinizi program üzerinden listeleyebilir, beyannamelerin tahakkuklarını ve beyannameleri firmalarınıza e-mail, SMS veya WhatsApp aracılığıyla toplu veya tek tek iletebilirsiniz. Defterler Raporlar Tüm firmalarınıza ait resmi defterlere ve detaylı raporlara program içerisinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çoklu firma ile çalışabilme özelliği ile firma seçmeden rapor ekranlarında farklı firmalarınızın raporlarını alıp, görüntüleyebilirsiniz. Tahsilat Takibi Hizmet verilen firmaların işletme defteri, basit usul defter ve serbest meslek defterlerine ait hesap planı veya hizmet kartı tanımlaması yapılmadan cari tahsilat takibi yapabilir, tahsilat ve ödeme hareketleriyle ilgili detaylı rapor ve cari ekstreleri alabilirsiniz. Görev/Bilgi Yönetimi İş tanımı, süreli evrak takibi, mükelleflere ait süreli belgeleri (imza sirküleri, kapasite raporu, sanayi sicil belgesi vb) bu ekran ile takip edebilirsiniz.
Ayrıca hatırlatma özelliği ile süreli işleri günü gelmeden, kendinize ya da mükellefinize hatırlatabilirsiniz. E-Serbest Meslek Makbuzu 487 Sıra No.lu Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ile yürürlüğe giren e-Serbest Meslek Makbuzu (e-SMM) uygulamasına ek bir yazılım kullanmadan erişebilir ve e-serbest meslek makbuzlarınızı ekoSMMM üzerinden otomatik olarak gönderebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin