EkoHR Paketleri Nedir?

EkoHR, her ölçekteki işletmenin ihtiyacına göre çözümler üreten bulut platformda geliştirilmiş bir web tabanlı insan kaynakları yazılımıdır. UyumSoft & Eticaretyap ortaklığı ile tüm iş kolları için özel hazırlanan modüllerin keyfini çıkartabilirsiniz. Böylece işletmeniz için önemli adımlar atarak zamandan, iş yükünden, karışıklıktan, maliyetten tasarruf ederken firmanızın değerini arttırma şansı yakalarsınız.

Eticaretyap & UyumSoft resmi satış ortağıdır.

ekohr

Eticaretyap & UyumSoft Ortaklığı İle Ücretsiz Modüllerden Faydalanın!

Eticaretyap üzerinden satın alınan e-ticaret paketleri dahilinde olan UyumSoft ürünleri (E-Arşiv, E-Fatura, Muhasebe Programı, Eko Ticari Ürünleri ve ERP uygulamaları) için geliştirilmiş entegrasyon modüllerine ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Tüm iş kollarının ihtiyaç duyduğu teknolojik altyapılarda hazırlanmış paketlere ve modüllere sahip olursunuz.

Zamandan tasarruf ederek daha verimli ve etkin çalışırsınız.

 Çalışanlarınız ve şahsınız büyük bir iş yükünden ve karmaşadan kurtulur.

Firmanızın değerini, bilinirliğini ve görünürlüğünü hızlı şekilde arttırırsınız.

Belge kaybı yaşamazsınız. İhtiyaç duyduğunuzda belgelerinizi filtreleyebilir, görüntüleyebilirsiniz.

ekohr ekohr Kolay ve anlaşılır arayüzü sayesinde uzmana ihtiyaç duymadan işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman çalışabilme imkanı sunar. (mobil, pc, tablet) Eticaretyap yazılım ekibinin yeni teknolojilerle kullanarak özel olarak geliştirdiği modüller sayesinde firmanıza değer katarsınız.

EkoHR'nin Avantajları

İnsan kaynakları işlemlerinizi düzenli bir şekilde yönetirken tüm süreci kolaylaştıracak araçlar geliştirmiştir. Kullanım kolaylığından dolayı ekstra uzman desteğine ihtiyaç duyulmaz.

Donanım maliyetlerini %80 azaltır. Kurulum, güncelleme ve bakım için ek maliyet gerektirmez.

Veri güvenliğinde hiçbir sorun yaşanmasına izin vermez. Verilerinize ait detaylı raporlama özelliği sayesinde ölçümlemeleriniz ve analizlerinize hız kazandırır.

İstediğiniz zaman ve mekanda çalışabilme imkanı sunar. İşletmenize ait verilere dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman ulaşabileceksiniz.

Tüm işlerinizi anlık ve kolay şekilde yönetmenizi sağlar. İş süreciniz hız kazanacak ve hata olasılığı neredeyse sıfıra inecektir.

EkoHR Hakkında Merak Edilenler

Lisans bedeli talep edilir mi? Hayır edilmez. Verilerimiz Güvende tutulur mu? Kesinlikle güvendedir. Modül kullanılırken uzmana ihtiyaç var mıdır? Kullanımı oldukça kolaydır. Uzmana ihtiyaç duyulmaz. Kurulum ve güncelleme ücretleri talep edilir mi? Ücret talep edilmez.