B2C E-ticaret Yazılımı Fiyatları

Neden EticaretYap’ı Tercih Etmelisiniz?

E-ticaret yapmaya başladığınızda bu alanda sadece alt yapınızı hazırlayıp bırakmıyoruz! Bu süreçte 10 yıllık e-ticaret deneyimimiz ile sizlerle yol arkadaşı olarak kategoriler nasıl kurgulanmalı, ürünler nasıl yüklenmeli, site tasarımı nasıl olmalı, satış ve pazarlama alanında nelere dikkat edilmeli, sosyal medya hesapları nasıl etkin kullanılır gibi birçok konuda sizleri bilgilendirerek satışlarınızı en üst düzeye çıkartmak için beraber mücadele ediyoruz.

İş ortaklığı kurduğumuz PayTR, Uyumsoft, Sürat Kargo, Google Ads firmalarının size özel sunduğu tekliflerden müşterimiz olduğunuz sürece sürekli olarak faydalanabilmektesiniz.

Siz e-ticaret sitenizin tanıtımı ile uğraşırken akıllı yazılımımız gönderilecek siparişleriniz için kargo firmasını çağırsın, müşterinizin faturasını keserek gönderimini sağlasın, pazar yerlerinden yaptığınız satışlarınızı takip etsin ve bunlar gibi birçok işlemi sizin yerinize yapsın. Tüm sistemlerle entegre olan e-ticaret yazılımımız ile büyük operasyon yüklerinden kurtulun.

E-ticaret paketlerimizde SEO ve Dijital Pazarlama için Facebook Pixel, Google Tag Manager, Google Analytics vb. gerekli tüm alt yapı hazır olarak sizlere sunulmaktadır.

E-ticaret yazılımımızda hem yönetim paneli hem müşteri arayüzü uluslar arası UI ve UX deneyimi standartlarına uygun halde tasarlanarak müşterilerinizin 3 veya 4 tıklama ile siparişini tamamlayabilmesini ve siteye girdikten sonra en hızlı şekilde sipariş verebilmesini sağlayan bir tasarım ile teslim edilmektedir. Sizler içinse ürünlerinizi rahatça tıkla düzenle sistemi ile düzenleyebilmenizi, siparişlerinizi kolayca görüntüleyebilmenizi, site tasarımınızı kolaylıkla değiştirebilmenizi, kampanyalar oluşturabilmenizi, gelişmiş raporlama sistemi ile tüm e-ticaret analizlerinizi yapabilmenizi sağlayacak; içinde kaybolmadan her özelliği elinizle koymuş gibi bulacağınız bir admin panel sunmaktayız.

E Ticaret Paketi Nedir?

Akıllı eticaret paketleri , sanal pazarda satış yapmak isteyenler için yazılım firmalarının özel olarak ürettiği sistemlerdir. Özellikle internetten satışlara yeni başlayanların veya yazılımla alakalı teknik bilgisi bulunmayan kişilerin işlerini büyük ölçüde kolaylaştıran paketlerdir. İçinde pek çok sistemi barındıran yazılımlar, firmalara pazaryeri entegrasyonları ndan ürün ve siparişlerini yönetecekleri panellere kadar pek çok imkan sağlamaktadır.

Elbette günümüzde yazılım firmalarının çokluğu paketlerde sunulan sistemlerin de değişiklik göstermesine sebep olmaktadır. Bu durumda sanal satışa başlayacak kişiler, ihtiyaçları olan sistemleri barındıran ve kendilerine en çok avantajı sunan yazılım firmalarını tercih etmelidir. İşletmelerin küçük veya büyük boyutlu olmaları, internetten satış yapmalarını engellemediği için en iyi e-ticaret paketleri arasından seçim yapılmalı ve hemen satışlara başlanmalıdır. İnternetten satış yaparak firmaların tüm saatler açık olması ve tüm dünyaya ürünlerini tanıtabilmesi sağlanmalıdır. Bu süreçte müşterilere en iyi hizmeti sunabilmek ve satışları sorunsuz bir şekilde yürütebilmek için sitenizin altyapısı ile ilgilenecek, ihtiyaçlarınıza eş zamanlı yanıt verebilecek bir yazılım firmasını tercih etmelisiniz.

Hazır E-Ticaret Sitesi Nedir?

En basit anlatımıyla, yazılım firmalarının internet üzerinden satış yapmak isteyen kişilerin sektörlerine uygun olarak farklı özellikler ekleyerek geliştirdiği altyapılardır. İnternetten satış yapılan tüm kanallar e ticaret sitesi olarak adlandırılır. E ticaret paketleri de yazılım firmalarının satışa hazır olacak şekilde web sitesini, kullanıcılarına sunmasıdır. E ticaret sitelerinden satış yaparken pek çok önemli nokta bulunmaktadır. Site tasarımı, sitenin güvenli olması, altyapı özellikleri vb. Hazır e-ticaret siteleri tüm bu ihtiyaçları karşılayacak şekilde üretilmektedir. Paket olarak hazırlanmış e-ticaret siteleri yazılımsal olarak üç başlıkta incelenir.

En çok tercih edilenler ise;

  • B2C Business to Consumer (İşletmeciden Tüketiciye) Ürün Satışı. B2C E-İhracat Çoklu Dil ve Para Birimi ile Ülke Bazında E-Ticaret Sayfası.
  • C2C Consumer to Consumer (Tüketiciden Tüketiciye) Üyelerin Sayfa Oluşturması. İkinci El Ürün Satışı ve Pazaryeri Üzerinden Komisyon Geliri.
  • B2B Business to Business (İşletmeciden İşletmeciye) Üyelik Oluşturma. Bayi ve Satış Ağı Yönetimi, Toplu Ürün Satışı.

Hazırlanan e-ticaret platformları, içerisinde firmanızın online satışa hazırlanması için gereken hizmetlerin büyük bir kısmını barındırır. Bu hizmetler genel olarak;

Hediye Çeki / Puan Sistemi, Gelişmiş Kampanya Sistemi , Kupon Kodu Sistemi, Google Merchant Entegrasyonu, SSL Güvenlik Sertifikası ,Ticket & Telefon Teknik Destek , Hazır Responsive Tasarımlar, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) , Blog / İçerik Yönetimi , Detaylı Kargo Yönetimi , İstatistik ve Raporlama Sosyal Medya Pazarlama, Google Yönetim Araçları, Cloud Sunucu Altyapısı, WhatsApp Sipariş, Havale / Kapıda Ödeme Sistemi, Mobil E-Ticaret Sitesi, Kredi Kartı Modülü gibi çeşitli hizmetler olarak sıralanabilir.

Neden Eticaret İle Satış Yapmalıyım?

Günümüz dünyasında gelişen internet sistemleri pek çok kullanıcıyı internetten alışverişe teşvik ettiği gibi bu ihtiyaçları karşılamak için de firmaları internetten satışlara yönelmesini sağlamıştır. Özellikle pandemi ile birlikte insanlar dışarı çıkmadıkları zamanlar ihtiyaçlarının tamamını internetten karşılayabildikleri için zaman geçtikçe dışarı çıkmadan alışverişin rahatlığına alışmışlardır. Tüm bu arz talep ilişkisinin getirdiği durum karşısında pek çok sektör kullanıcıların ihtiyaçlarını internetten karşılamaya başlamıştır. Sadece fiziki mağazaları olan kişiler pandemi döneminde pek çok satış sorunu yaşarken sanal mağazası olan kişilerin satışları artarak devam etmiştir.

İlgili Yazı : Coronavirüs Pandemi Sürecinin E-Ticarete Etkisi Nedir?

Etkili reklam ve kampanyalarla geniş hedef kitlelerin etki altına alınmasıyla da gücüne güç katan sanal ticaret ortamı geniş rekabet ortamını da beraberinde getirmiştir. Çoğu şahısın, fiziki mağazaya sahip işletmelerin ve firmaların aklında e-ticarete geçmenin zamanının geldiğine dair düşünceler dolaşmaktadır. E-ticarete geçmeye bir şekilde karar verdiyseniz bilmeniz gereken bazı önemli bilgiler vardır. Eğer yazılım bilgisine sahip olan biriyseniz sitenizi kendiniz yaratabilirsiniz ancak çoğu kişinin yazılım bilgisine sahip olmadığını düşünürsek gerekli olan en önemli adım bir e-ticaret platformu sahibi olmaktır. Online mağazanızı açmak için bilmeniz gereken çok fazla altyapısal iş yoğunluğu vardır. Tüm gerekli işlemler için ayrı ayrı masraflar yapmak firma bütçenizi sıkıntıya sokabilir bunun için en ucuz e-ticaret paketleri araştırılmalı, nitelikleri de firmalar için uygunsa tercih edilmelidir.

Girişimciler İçin E-Ticaret Paketlerinin Avantajları

İnternetten alışveriş yapmak isteyen girişimcilerin ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri içerisinde barındıran avantajlı bir hizmettir. Eticaret sektörü günümüzde binlerce kişinin düzenli olarak alışveriş yaptığı büyük bir sektördür. Türkiye’nin eticaret hacminin önemli bir kısmını karşılayan bu sanal dünya, özellikle pandemi döneminde büyük bir sıçrama yaşamıştır. Girişimciler e ticaret yapma fikrini gerçekleştirebilmek için öncelikle ürün ve sektör araştırmasını detaylı şekilde yapmalıdırlar. Ne satacaklarına karar vermeli, hangi ürünlere talebin yoğun, hangi ürünlere az olduğunu bilerek bu yolda başarıya ulaşabilme şanslarını arttırmalıdırlar.

Yazılım konusunda bilgi sahibi olmayan girişimcileri büyük bir yükten kurtaran paketler; tasarım, veri güvenliği, teknik bilgiler, ödeme ve sanal pos hizmetleri, kargo hizmetleri, sektörün önde gelen pazaryerleri ile entegrasyon sağlama gibi birçok önemli hizmeti hazır paketler halinde girişimci firmalara sunmaktadır. Yeni başlayanlar için hayat kurtarıcı olan bu özel hizmeti yazılım konusunda tecrübeli ve güvenilir şirketlerden almalısınız. Satışlarınızı yapacağınız eticaret altyapısı yukarıda da bahsettiğimiz gibi kesinlikle sağlam ve güvenilir olmalıdır.

Hazır Yazılımlar Neden Tercih Edilmelidir?

E ticaret yazılımları size altyapı hizmeti sunduğu için kodlama bilginizin olmasına gerek kalmaz. Teknik bilgiye sahip olmadan sitenizi kolayca yönetebilirsiniz. Anlaşma yaptığınız yazılım şirketi sitenizin tüm yazılım işlemlerini bitirdikten sonra sanal mağazanızı size teslim eder. Sizin yapmanız gereken tek şey oluşturulmuş olan paneller üzerinden ürünlerinizi, ürün resimlerini, ürün fiyatlarını girmek ve gelen siparişleri takip etmektir. Kısacası “yazılım bilmiyorum internetten nasıl satış yaparım?” diye korkmanıza gerek yoktur çünkü sizin için en iyi e ticaret siteleri hazırlanarak direkt teslim edilmektedir.

Hazırlanan özel tasarımlar ile tasarım alanında tecrübeniz olması gerekmez. Hazır şablonlar ile sitenizin görüntüsünü istediğiniz şekilde oluşturabilirsiniz. Paket kapsamları dışında e-ticaret çözüm sağlayıcınızdan özel tasarımlar da talep edebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz bir site varsa ve kendi sanal mağazanızın da ona benzer bir şekilde görünmesini istiyorsanız yazılımcınız ile konuşup “Trendyol gibi site yapmak, N11 gibi site yapmak, Gittigidiyor gibi site yapmak, Hepsi Burada gibi site yapmak” istiyorum taleplerinizi iletirseniz, siteniz için bu hizmeti de alabilirsiniz.

E-ticaret çözüm sağlayıcıları altyapılarını güvenli sistemler kullanarak hazırlarlar. Bu sayede siteniz güvenli bir altyapıda hazırlanır ve verileriniz korunmuş olur. Sitenizi kuruduğunuzda sitenin bakımı, hosting yönetimi, SSL kurulumu, sitenin altyapısının güncellenmesi gibi teknik konularla yakından ilgilenmeniz gerekir. Ancak hazır yazılımlar ile altyapısal işlemlerle ilgilenmenize gerek kalmaz. Kolay kullanılabilir ara yüzü sayesinde tüm işlemlerinizi zaman kaybetmeden halledebilirsiniz.

E-ticaret sitenizden online ödeme kabul edebilmeniz için bankalarla veya ödeme sistemi sağlayıcılarını araştırarak anlaşma yapmanız gerekir. E-ticaret paketlerini tercih ettiğinizde bu tür uğraşlara gerek kalmadan online ödeme sistemi hizmetine doğrudan sahip olursunuz. Hazır e ticaret sitesi paketleri içinde bulunan banka entegrasyonları anlaşma yapmak istediğiniz pek çok bankayı içermektedir. Müşterilerinize daha iyi bir hizmet sunabilmek için mümkün olduğunca fazla banka ödemesini alabiliyor olmalısınız. Ödeme sistemlerinin yanı sıra kapıda ödeme gibi seçenekleri de sitenize ekleyerek daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz.

E-ticaret çözüm sağlayıcılarının bazıları sektörlerinde ileri gelen Sürat , PTT , Yurtiçi , UPS gibi kargo firmalarıyla anlaşma sağlamaktadır. Çözüm sağlayıcınızın kargo firmalarıyla indirimli anlaşmalarından faydalanarak kargo maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Kargo ücretlerinin iyice arttığı bu dönemde indirimli kargo ücretlendirmesinden yararlanmak eticaret sitelerinin tercih edilme oranını artırmaktadır. Yine banka entegrasyonlarında olduğu gibi eticaret sitelerinde bulunan kargo anlaşmaları ne kadar fazla ise müşteri memnuniyeti o kadar artacaktır. Bunun sebebi müşterilerin tercih etmek istedikleri kargo firmasını istedikleri gibi seçebiliyor olmasıdır. İnternette satışlarda bulunan bu gibi küçük detaylar sitelerin tercih edilme oranlarını artırabilmektedir.

E-ticaret altyapıları

büyük pazaryerleriyle entegre olarak çalışabilirler. Bu sayede satışlarınızı kendi siteniz üzerinden yapmanın yanında

GittiGidiyor , Amazon , HepsiBurada , N11

gibi güçlü pazaryerlerinde mağaza açarak da gerçekleştirebilirsiniz. Büyük pazaryerlerinde satış yapmaya başlamak firmanızın bilinirliğini artıracak ve daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmanızı sağlayacaktır. Özellikle yeni açılmış olan sitelerden alışveriş yapmak isteyen müşteriler genellikle tedirgin olmaktadır. Bunun sebebi sitede kullanıcı deneyimlerinin bulunmaması veya daha önce hiç duymadıkları bir site olmasından kaynaklanabilmektedir. Pazaryerlerinde bulunan anlaşmalar sayesinde, müşteriler aldıkları ürünleri beğenmedikleri veya değiştirmek istedikleri zaman herhangi bir sorunla karşılaşmadan direkt ürünü geri gönderebildikleri için daha fazla tercih edilmektedir. Siz de marka bilinirliğinizi artırarak sitenize daha fazla müşteri çekmek istiyorsanız pazaryerlerinde satışa başlayabilirsiniz.

E-ticaret çözüm sağlayıcıları tarafından geliştirilen altyapılar SEO çalışmalarına uygun olarak hazırlanır. Bu nedenle sayfalarınız üzerinden direkt olarak temel ve geliştirilmiş SEO çalışmalarınızı yapabilirsiniz. SEO çalışmalarınız sayesinde sitenizi arama motorlarında en üst sıralara taşıma şansı yakalarsınız. E ticaret sitesi paketleri ile firmalara sağlanan arama motoru optimizasyonu sitesi için en önemli detaylardandır. SEO optimizasyonu bulunmayan sitelerin başarılı olması veya arama motorlarında üst sıralarda olarak satışlarını artırması mümkün değildir.

Online mağazanızdan 7/24 alışveriş yapılabilme imkanını sağladığınız müşterilerinize sadece bilgisayarlardan değil mobil cihazlardan da ulaşılabilmesini sağlamış olursunuz. Mobil uyumlu bir web sitesine sahip olmak sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasına da yardım etmektedir. Şöyle ki arama motoru robotları sitenizi kontrol ederken mobile uyumlu olduğunu da gördüğünde “bu site mobilde de kullanılıyor, demek ki bu site için çalışmalar yapılıyor ve kullanıcılarına iyi deneyim sağlanmak isteniyor” diyerek sitenizi arama motorlarında üst sıralara çıkarmaktadır. Özellikle internetten yapılan alışverişlerin yarısından fazlası da mobil cihazlardan yapıldığı için eticaret sitelerinin olmazsa olmazlarından biri mobil sitedir!

Hazır Eticaret Paketleri Geliştirilebilir Mi?

Hazır yazılımlar geliştirmeye açık sistemlerdir. E-ticaret hizmeti veren yazılım firmalarından geliştirmek istediğiniz hizmetleri ekstra ücret ödeyerek alabilirsiniz. Web sitenizle ilgili tüm geliştirmeler ve güncel hizmetler için çözüm ekibinize danışabilirsiniz. İnternetten satış yapmaya yeni başlayan kişiler site masraflarını düşündüklerinde korkuya kapılabilmektedir ama paketlerin geliştirilebilir olmaları unutulmamalıdır. Şöyle ki çok fazla bütçeniz yoksa uygun fiyatlı paketler ile internetten satış yapmaya başlayabilir, daha sonra satışlarınız arttıkça ve müşterilerinize daha iyi hizmet verebileceğiniz bir konuma geldiğinizde paketlerinizi geliştirebilirsiniz. Yani satışlara başlamak için daha fazla beklemenize gerek yoktur.

EticaretYap ile İnternetin Tozunu Attırmaya Hazır Olun!

Eticaretyap firması olarak alanında uzman ekibimizle birlikte en yeni teknolojilerle, her sektörün ihtiyacına uygun olarak geliştirdiğimiz e-ticaret platformlarımızı siz değerli iş ortaklarımıza sunmaktayız. Firmanıza en uygun e-ticaret paketimizi seçerek arka planda yapmanız gereken iş yükünü en hafife indirerek işinizi büyütmeye ve markanızın görünürlük çalışmalarına odaklanabilirsiniz. Yazılımlarımızın içinde bulunan sistemler küçük ve büyük işletmelerin ihtiyaçlarına göre özel olarak üretilmiştir. Genç ve dinamik yazılım ekibimiz, müşterilerin tüm sorularını yanıtlamak için 7/24 hizmet vermektedir. Ayrıca dijital pazarlama ekibimizin satışları artırmak için yaptığı çeşitli stratejilerden siz de yararlanabilirsiniz. Büyük bir ofise ve şirkete ihtiyaç duymadan istediğiniz zaman ve mekandan sadece internet yoluyla online bir mağaza açabilir ve yönetebilirsiniz. Daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

E-ticaret Paket Fiyatları Hakkında Merak Edilenler

Evet. Dilediğiniz zaman aradaki fiyat farkını ödeyerek bir üst pakete geçiş yapabilirsiniz.

Firmamızda yüksek lisans ücretleri ödemezsiniz! E-ticaret siteniz yüksek kapasiteli ve yüksek güvenlikli sunucularımızda barındırılmaktadır. Bunun dışında E-ticaret sitenize düzenli olarak bakım ve güncelleme yapılmaktadır, yıl içerisinde mini talepleriniz ücretsiz geliştirilmektedir. Sunucu kullanımı ve yıllık teknik destek hizmeti için 2250TL’den başlayan yıllık ödemeleriniz olmaktadır.

Evet, Aldığınız e-ticaret paketine göre günlük, aylık, haftalık yedekleme hizmetimiz bulunmaktadır.

E-ticaret sektörünün en kullanışlı ve en basit yönetim panelini kullanmaya hazır olun. Alanında profesyonel kullanıcı deneyimi ve kullanıcı arayüzü uzmanlarımızın değerli müşterilerimiz için geliştirdiği bilgisayar ile çok içli dışlı olmayan müşterilerimizin bile kolaylıkla kullanabileceği tamamen basitleştirilmiş ve fonksiyonel bir panel sunuyoruz.

Hayır. PHP, Python, NodeJs dilleri ile özel olarak yazılmış, Redis, Elastic Search, MySQL Enterprise, Deep Learning teknolojileri ile yüksek kapasiteli müşteri kitlelerini dahi rahatça kaldırabilecek, Müşteri davranışlarını analiz ederek müşteriye en uygun ürünleri önerecek, gelişmiş entegrasyon sistemlerine sahip profesyonel bir e-ticaret yazılımı ile sizlere hizmet vermekteyiz.