Trendyol Pazaryeri Entegrasyonu

Trendyol pazaryeri entegrasyonu sayesinde e-ticaret web sitenizde olan tüm ürünleriniz otomatik olarak Trendyol mağazanızda yayına alınarak sonrasında yaptığınız ürün güncellemeleri otomatik olarak Trendyol entegrasyonu üzerinde güncelleme sağlanır. Ayrıca diğer pazaryeri entegrasyonları üzerinden gelen satışlarınızın stoğu Trendyol üzerinde de düşüş sağlayacaktır.
 
 
 
 

N11 Pazaryeri Entegrasyonu

N11 entegrasyonu ile e-ticaret sitenizi N11 pazaryeri sitesinde bulunan mağazanıza bağlayarak pazaryerinden gelen siparişlerinizi kendi e ticaret sitenizde görebilir, e-ticaret sitenizde güncellenen fiyat, stok, resim, açıklama gibi ürün bilgilerinizi anlık olarak N11 üzerinde değişimini sağlayabilirsiniz.

HepsiBurada Pazaryeri Entegrasyonu

Hepsiburada entegrasyonu sayesinde e ticaret siteniz üzerinde bulunan ürünleriniz Hepsi Burada kataloğunda bulunan ürünler ile barkod eşleşmesi yolu ile yayına alınarak sitenizden ya da diğer pazaryerlerinden yaptığınız satışların stokları otomatik olarak Hepsi Burada pazaryeri mağazanıza bulunan ürünlerinize yansıyarak, HepsiBurada üzerinden gelen siparişlerinizin tamamı kendi e-ticaret sitenizin paneline düşmektedir. Çoklu pazar yeri kullanımında pazaryeri entegrasyonları büyük operasyon kolaylıkları sağlamaktadır.
 
 
 

Gittigidiyor Pazaryeri Entegrasyonu

Gittigidiyor entegrasyonu en çok tercih edilen entegrasyonlar arasında yer alır, eticaret sitenize bu entegrasyon hizmetinizi almanız halinde e-ticaret yazılımı Gittigidiyor mağazanıza bağlanarak stok, fiyat, açıklama, resim gibi bilgileri güncelleyebilir, sitenizdeki yeni ürünleri Gittigidiyor mağazanızda yayına alabilir ve Gittigidiyor siparişleriniz e-ticaret sitenizin paneline gelerek stok ve satış takibi yapmanızı kolaylaştırmaktadır. E-ticaret paketleri ile opsiyonel alınabilen bu entegrasyon modülü operasyonel süreçlerinizi ciddi anlamda kolaylaştırmak için geliştirilmiştir.

Amazon Pazaryeri Entegrasyonu

Amazon Entegrasyonu Amazon mağazanızda bulunan tüm ürünlerinizi kendi e-ticaret sitenize bağlayarak stok, fiyat, açıklama, resim gibi bilgileri anlık olarak güncellemenize bunun yanında Amazon pazaryeri üzerinden gelen siparişlerinizi kendi e-ticaret sitenizin siparişler bölümüne çekmenizi sağlayan bir modüldür. Bu modül sayesinde Amazon ile beraber diğer kanallardan da gelen siparişlerinizi daha rahat takip edebilir, ürün stok takibinizi daha rahat yapabilirsiniz.
 
 
 
 

Farmazon Pazaryeri Entegrasyonu

Farmazon Entegrasyonu sitenizde bulunan ürünlerinizi barkod eşlemesi ile Farmazon pazaryeri üzerinde yayına alarak yapılan satışlarınızı kendi e-ticaret sitenize aktarmanızı sağlar. Farmazon entegrasyonu sayesinde tüm ürünlerinizin fiyat ve stoklarını anlık olarak güncelleyebilir buy box sisteminde fiyat avantajı ile en başta listelenebilirsiniz.

Ecza1 Pazaryeri Entegrasyonu

Ecza1 Entegrasyonu ile tüm ürünleriniz Ecza1 pazaryerine yüklenerek e-ticaret sitenizde bulunan ürünlerinizde oluşan stok ve fiyat değişiklikleri otomatik olarak Ecza1 mağazanızda da günceller bunun yanında Ecza1 satışlarınızı eticaret yazılımına aktararak stok düşüşlerini sağlar. Bu sayede sorunsuz bir stok takibi ve operasyonel süreciniz oluşmuş olur.

Kargo Entegrasyonları

E-ticaret siteleri ürünlerini müşterilere göndermek için kargo firmaları ile anlaşmalar yapmakta ve kargo entegrasyonları ile ürünler sorunsuz bir şekilde müşterilere ulaşmaktadır. Hızlı kargolama müşterilerde memnuniyet yaratmaktadır. Ayrıca üreticiler de gönderim işlemlerinde barkod ve kargo fişi gibi işlemlerle uğraşmak zorunda olmadıkları için vakitten tasarruf etmektedir. Kargo entegrasyonları ile e ticarette işlemler hızlı ve otomatik bir şekilde ilerlemektedir. Kargo entegrasyonları ile alıcı bilgileri, siparişle birlikte otomatik bir şekilde oluşturulmaktadır. Eticaret paketleri içinde müşterilere sunulan kargo entegrasyonları ile tüm kargo sürecini tek panel üzerinden rahatlıkla takip edebilirsiniz.

 
surat-kargo-entagrasyonu

Sürat Kargo Entegrasyonu

Sürat kargo entegrasyonu ile eticaret sitenize gelen siparişler otomatik olarak sisteme aktarılmaktadır. Kargo takip kodu oluşturulur, kargo teslimat bilgisi ve sevkiyattaki değişiklikler e-mail ve sms yolu ile müşterilere bildirilir. Tüm bu işlemler otomatik olarak gerçekleştiği için zamandan tasarruf sağlanır.

Yurtiçi Kargo Entegrasyonu

Ülkemizde açılan ilk kargo firması olan Yurtiçi kargo ile e-ticaret firmanızdan pazarladığınız tüm ürünlerin gönderimini, içiniz rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Yurtiçi kargo entegrasyonu ile manuel iş yükünüz mininuma indirilir ve tüm kargo süreci tek bir panelden yönetilir.

yurtici-kargo-entegrasyonu
 
 
 
aras-kargoentegrasyonu

Aras Kago Entegrasyonu

Aras kargo entegrasyonu ile online satış yapan firmalar lojistik süreçlerini hızlı ve etkin bir şekilde gerçekleştirmektedir. Gönderim sırasında üreticilere sunulan panelin anlaşılır olması siparişlerin kolay takibini sağlamaktadır. Müşterilere hızlı ve hatasız bir gönderim sunulmaktadır.

Mng Kargo Entegrasyonu

Eticaret firmalarının müşterilere ürün gönderimi sırasında lojistik ihtiyaçlarını karşılamaları için Mng kargo entegrasyonu, EticaretYap tarafından müşterilere sunulmaktadır. Mng kargo entegrasyonu ile sahip olduğunuz sipariş panelinde bulunan “barkod oluştur” tuşu ile siparişlerinizi kolayca listeleyebilirsiniz.

 
 
 

UPS Kargo Entegrasyonu

Hızla büyüyen eticaret firmanız için lojistik ihtiyaçlarınızı karşılamanın kolay yoluna UPS kargo entegrasyonu ile ulaşabilirsiniz. Sipariş detaylarını, kargo durumunu ve müşteri bilgilendirmelerini sizin yerinize UPS kargo takip eder. Size de sadece müşterilerinizin siparişlerini paketlemek kalır.

PTT Kargo Entegrasyonu

İnternetten yapılan satışlarda ürünlerin müşterilere ulaşması için sıklıkla tercih edilen PTT kargo entegrasyonları uygun fiyatları ve hızlı teslimat sistemleri ile sıklıkla tercih edilmektedir. Üreticilerin iş yükünü büyük ölçüde azaltan kargo entegrasyonları ile gönderim sırasında yapılan hatalar en aza indirgenmektedir.