Tarihçe

Softwate Bilişim ve Proje Yönetimi Limited Şirketi Son 15 yılın birikim ve deneyimi sonucu yeni bir yapılanma olarak kurulmuştur. E-ticaret yazılım sistemleri konusunda Guse Teknoloji iştiraki ile 2015 yılında araştırma faaliyetlerine başlayan ekiplerimiz sektörün en iyi e-ticaret yazılımını geliştirme konusunda ilk adımları atmıştır. 2017 yılında 2 yıllık araştırmanın sonucu olarak EticaretYap Alfa sürümü için yazılım çalışmalarına başlamış 2018 yılında Guse Teknoloji bünyesinde ilk Alfa sürüm testlerini tamamlayarak Beta sürüme geçiş yapmıştır 2019 yılının son aylarında tüm beta testlerini başarı ile geçen E-Ticaret yazılımımımızı satışa hazır hale getirmek üzere EticaretYap markası ile çalışmalarımız devam etmektedir. 5 yıllık özveri ve azimli çalışma sonucunda sektörün en iyi alt yapısını geliştirmiş olmanın gururu ile 2020 yılının Nisan ayında ilk satışımızı yaparak hızlı bir şekilde sektöre giriş yapmış bulunmaktayız.

BİZ KİMİZ?

Günümüz iş hayatının ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde siz iş ortaklarımıza e-ticaret platformlarımızı ulaştıran, süreç içerisinde sizi destekleyen genç, dinamik ve işinde uzman bir şirketiz.

MİSYONUMUZ

Bir iş ortağınız olarak işinizi dijital ortama adaptasyonunuza aracılık etmek ve süreçleriniz içerisinde ihtiyacınız halinde sizlere danışmanlık ederek yardımcı olmak varlığımızın temel yapı taşıdır.

VİZYONUMUZ

Dijitallik aracılığıyla işlerinizin büyümesine yardımcı olarak sizlerin rekabet gücünüzü arttırmak, birbirimizden aldığımız güç ile e-ticaret alanında oyun kuruculardan biri olmak varlığımız asli hedefidir.

DEĞERLERİMİZ

Müşteri Odaklıyız Çünkü bizim işimiz, sizin işinizi büyütmektir.
Günceliz Çünkü e-ticaretin yaşlanmayacak, aksine daha da gelişecek bir yapıya sahip olduğunun bilincindeyiz.  
Ekibiz Çünkü kendi içimizde olduğu gibi sizleri de çalışma arkadaşlarımız olarak görmekteyiz.
Sorumluyuz Çünkü işimizin getirdiği yükümlülüklerin ve sizlerin işine olan etkisinin farkındayız.
Meraklıyız Çünkü kendi uzmanlık derecemizi arttırmamız gerektiğini biliyoruz ve sizlerin herhangi bir sorunla karşılaşmasını istemiyoruz.

Politikalarımız

  • İşlerimizin planlanması ,gerçekleştirilmesi ve sunulması aşamalarında heyecanı, kaliteyi ve koşulsuz müşteri memnuniyetini temel kavram olarak belirlemek ve sürdürmek.
  • İşleri hatasız gerçekleştirmek.
  • Ölçülebilen hedefler ile yönetimi benimsemek.
  • Tüm işlerin planlama , gerçekleştirme ve sunma aşamalarını ölçmek , izlemek ve geliştirmek.
  • Organizasyonumuz çerçevesinde tüm çalışanlarımızın eğitimlerini ve gelişimlerini sağlamak ,sürekli kılmak.
  • Tüm paydaş ve çözüm ortaklarımız ile kazan kazan ilişkisi kurmak.