Getir Çarşı İle Mahalle Esnafı Kazanıyor!

Getir Çarşı Nedir?

Getir Çarşı, manav, kasap, fırın, balıkçı, nalbur gibi mahallenin küçük esnaflarından ürünleri tüketicilerle buluşturuyor. Getir, önceleri yalnızca kendi deposundan ürünleri tüketicilere ulaştırırken artık Getir Çarşı uygulamasıyla küçük esnafın yardımına koşuyor. Getir, özellikle pandemi döneminde büyük zarara uğrayan küçük esnafa destek olmayı ve mahalle kültürünü canlandırarak evlere taşımayı amaçlıyor. Getir, ülkemizdeki 2 milyonu aşkın işletmeyi iş birliği yapmaya davet ediyor.

Getir Çarşı Ne Zaman Açılacak? Açıldı Mı?

Getir Çarşı 16 Nisan 2021 tarihinde başvuru alımına başlamıştı. Çarşı hizmetine başlayan Getir’in ifade ettiğine göre 30 Haziran tarihine kadar kendi kuryeleri olan esnaftan komisyon alınmayacak. 30 Haziran’dan sonra komisyon oranları belirlenecek.

Getir Çarşı Hangi İllerde Olacak?

Getir Çarşı projesiyle sanal market üzerinden esnafın tüm ürünlerini evlere taşıyacak olan 300 kişilik Getir ekibi, şimdilik İstanbul içine hizmet vermeye başladı. Ancak zaman içerisinde ülkemizin farklı illerine ve yurtdışına da hizmet edecek.

Getir Çarşı Nasıl Çalışıyor?

Getir, yeni hizmete giren Getir Çarşı ile, manav, kasap, kırtasiye, pastahane, nalbur, fırın, balıkçı, çiçekçi, aktar, züccaciye, kitabevi, yufkacı gibi aklınıza gelebilecek her sektörden esnafın ürünlerini evlere taşımaya başladı. Esnaflar Getir ile iş birliği yapmak için Getir uygulaması veya Web sitesi üzerinden işletme üyeliği açarak sisteme dahil olabilirler. Kurye sistemi ve komisyonlara ise www.getir.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Getir Çarşı’ya Nasıl Üye Olunur?

Getir Çarşı ile işletmenizi büyüterek yeni müşterilere ulaşabilirsiniz. Getir ile iş birliği yapmak ve Getir Çarşı hizmetine katılmak için bu linke tıklayarak hemen üye olabilirsiniz.

Getir Çarşı’nın Avantajı Nedir?

Küçük esnafın ürünleri Getir’in geniş kullanıcı kitlesiyle buluşacak. Böylece küçük esnaf yeni müşteriler kazanarak pandemi dönemindeki zararlarını giderebilecekler.

getir-carsi-nasil-üye-olunur

Getir Çarşı Entegrasyonu Nedir? İnternetten Satış Yapan Firmalar İçin Avantajları Nelerdir?

Getir Çarşı entegrasyonu, internetten satış yapan e-ticaret firmaları için faydalı bir sistemdir. Getir Çarşı entegrasyonu, tıpkı Trendyol Entegrasyonu, N11 Entegrasyonu, HepsiBurada Entegrasyonu gibi e ticaret sitelerine entegre edilir.

  • Böylece eticaret firması, Getir'in geniş kullanıcı kitlesine ulaşabilir.
  • Firmanın marka bilinirliği artış gösterir.
  • Firmanın satışları Getir'in bilinirlik ve reklam çalışmaları sayesinde artmaya başlar.

Peki Eticaret Sitenize Getir Çarşı Entegrasyonunu Nasıl Yapabilirsiniz?

Web sitenize Getir Çarşı entegrasyonu sağlamak istiyorsanız alanında uzman bir yazılım ekibinden yardım almanızı öneririz. Pazaryeri entegrasyonu, kargo entegrasyonu gibi önemli e-ticaret entegrasyonları sitenize sağlamanın yanında ihtiyaç duyduğunuz Getir Çarşı entegrasyonuyla da ürünlerinizi kolayca getir uygulaması üzerinden de satabilirsiniz. İşletmenizde sattığınız tüm ürünler Getir eticaret entegrasyonu sayesinde Getir uygulamasına aktarılır. Sonrasında sattığınız tüm ürünler size özel hazırlanmış olan panele düşer. Panel üzerinden tüm entegrasyonlarınızı ve sipariş sürecini yönetebilirsiniz. Müşterilerinize hızlı ve kaliteli hizmet vererek sadık müşteriler kazanabilirsiniz. EticaretYap yazılım firması olarak alanlarında uzman yazılım ekibimizin inovatif teknolojileri takip ederek geliştirdiği eticaret yazılımlar ve entegrasyonlarla dilediğiniz tüm hazır eticaret paketlerine ve e-ticaret entegrasyonlarına hemen ulaşabilirsiniz. Sitemizi ziyaret ederek e-ticaret paketlerimizi ve entegrasyon modellerimizi incelemeyi unutmayın. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.