Mikro Muhasebe E-Ticaret Entegrasyonu Nedir?

Mikro e-ticaret entegrasyonu, pazaryerleri ile e-ticaret siteleri arasındaki muhasebe ve fatura işlemlerinin otomatik olarak entegrasyonunu sağlamaktadır.

Uzun emekler vererek kurduğunuz firmanızın başarılı bir şekilde yükselmesi için planlarınızın sorunsuz şekilde gerçekleştiğinden emin olmanız gerekir. Bu nedenle sizinle işbirliği içinde olacak ve tüm ön muhasebe işlerinizi en ölçülebilir şekilde kolay yoldan yönetecek bir muhasebe entegrasyon programı kullanmalısınız. Mikro e-ticaret entegrasyonu ve her ölçekteki  firmalar için özel olarak geliştirilmiş Logo, Paraşüt ,Nebim gibi muhasebe entegrasyonu programları vardır. Bu programlar firmaların ihtiyaçlarına göre şekillendirilmiştir.

30 yılı aşkın süredir hizmet veren Mikro Yazılım, sektör farketmeksizin firmanıza özel çok sayıda mikro e-ticaret entegrasyonu çözümünü kolaylıkla gerçekleştirir. Şirketlerini büyütmek isteyenler için özel olarak geliştirilmiş  Mikro Jump ve uluslararası çapta rekabet etmeyi hedefleyen büyük şirketlerin çözümü olan Mikro Fly ile sektörün devi sayılan bu programlarla entegrasyonunuzu sağlayabilirsiniz.

Muhasebe Yazılımı'nın Sunduğu Avantajlar

  •  Finansal operasyonlarınızı aktif olarak takip edebilirsiniz.
  • Arşivlenen fatura ve müşteri bilgileri sayesinde yaklaşan tahsilatlarınızı ve ödemelerinizi kolaylıkla görüntülersiniz.
  • Hızlıca e-faturalar hazırlayabilir,nakit kazancınızı, banka hesaplarınızı ve çek/senetlerinizi takip edebilirsiniz.
  • Stok kontrolü yaparak deponuzdaki ürünleri kolayca tespit ederek karışıklık yaşama durumunuzu ortadan kaldırırsınız.
  • Satışlarınızdaki karlılık oranlarını kontrol edebilirsiniz.
  • Mikro ön muhasebe programı, tüm çözüm ortaklarınızla bağlantılı işlemlerinizin tek bir panelden yönetilmesine imkan sunar.
  • Mikro'nun entegrasyon çözümleri sayesinde programlara elle veri girerek zaman kaybetmenize gerek kalmaz.
  • Şirketlerin ölçeklerine göre uyarlanmış özel muhasebe entegrasyonları vardır.

Mikro'nun ihtiyaçlarınıza uygun şekilde geliştirilmiş yazılımlarından birini seçerek muhasebe süreçlerinizi kolaylıkla yönetebilir ve bu sayede şirket kârınızı artırabilirsiniz. Entegrasyon sürecinizi en kolay yoldan çözmenize yardımcı olacak güvenilir bir e-ticaret sitesine ihtiyacınız olduğuna karar verdiyseniz Eticaretyap sitemizin gelişmiş muhasebe entegrasyonu hizmetine sahip olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.