Nebim E-Ticaret Entegrasyonu Nedir, Ne İşe Yarar?

Nebim e-ticaret entegrasyonu, firmaların muhasebe tabanlı verilerinin entegrasyon sağladıkları veri tabanlarına işlenmesi için geliştirilmiş bir programdır. Firmanızı büyütmeyi hedefleyenlerdenseniz  e-ticaret sitenizdeki operasyonların sorunsuz bir şekilde gerçekleştiğinden emin olmanız gerekir. Sipariş, ürün, fotoğraf, stok ve fiyat gibi muhasebe işlemlerinin hızlı ve ölçümlenebilir olması iş yükünüzü hafifletir. Bu işlemlerinizi profesyonel şekilde çözümleyebilecek bir entegrasyon programından yardım almanız sağlıklı olacaktır. Sektörde kendi alanlarında öne çıkan Nebim V3, Logo, Paraşüt, Mikro gibi küçük büyük her sektör için geliştirilmiş programlara göz atmanızda fayda var.

Nebim firmasının muhasebe tabanlı ERP yazılımı olan Nebim V3 entegrasyonu, e-ticaret aktivitelerinde aktif rol oynayan,  hızlı ve güvenilir şekilde verilerinin işlenmesine ihtiyaç duyan büyük küçük her türlü firmanın kullanabileceği bir entegrasyon programıdır. Nebim e-ticaret entegrasyonu, raporlandırmaları çok detaylı verebildiğinden orta ve büyük işletmeler tarafından tercih edilir. Toptan satış ve üretim sektörleri için detaylı olarak geliştirilen Nebim V3, B2C ve B2B e-ticaret, e-Dönüşüm, lojistik, banka entegrasyonu, workflow, analitik, Tax Free, kapı sayaç, toplu SMS ve e-mail gibi her firmaya özel entegrasyonlar sunmaktadır. Ayrıca CRM, ödeme kaydedici cihaz ve firmanız için geliştirilmiş çözümler ile de entegre sağlayabilirsiniz. Nebim entegrasyonunu sağladığınızda, e-ticaret sitenizdeki tüm değişiklikler Nebim üzerinden anında farklı veri tabanlarına transfer edilir.

Nebim E-Ticaret Entegrasyonunun Avantajları

  • Ürünlerinizle ilgili operasyonlar anlık olarak entegrasyon sağladığınız veri tabanlarına aktarılır.
  • Online platformlardan gelen sipariş ve ödemeleriniz hatasız ve seri şekilde  Nebim'e aktarılır.
  • İş yükünüzün büyük bir kısmı ortadan kalkar.
  • Hatalı sipariş, zaman kaybı ve karmaşa durumlarından kurtararak en basit şekilde işlemlerinizi gerçekleştirir.
  • Ölçümlenebilir veriler sayesinde iş verimliliğiniz artar, iş süreçlerinizi etkin kullanabilirsiniz.
  • Satın alma, üretim, finans yönetimi ve satış gibi ihtiyaç duyduğunuz tüm iş süreçlerinizi tek platformdan entegre bir şekilde gerçekleştirirsiniz.
  • Anlık ürün girişleri, fatura kesimleriniz ve sipariş görüntülemeniz tek panel üzerinden gerçekleştirilir.
  • N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Sanalpazar, Epttavm gibi pazaryerleri ile de entegrasyon sağladığınız takdirde uyum sağlayabilir.

Tüm iş süreçlerinizi hatasız bir şekilde yönetmenize yardımcı olacak Nebim V3 entegrasyonunu tercih ederek, ölçümlenebilir ve detaylı verilerle firmanızın karlılığını artırabilirsiniz. Nebim V3 entegrasyonu ve sektörün önde gelen diğer entegrasyon programlarından en uygun olanını seçmeniz için aracı olacak eticaretyap sitemizi inceleyebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.