Sanal Satışa Geçmek İsteyenler İçin Eticaret Fiyatları

Eticaret fiyatları sanal satışa geçmek isteyen firmaların e-ticaret paketlerini araştırırken en önem verdikleri noktalardan biridir. E-ticarete geçme fikrine açık olan firmalar alanlarında lider firmalar gibi günde yüzlerce hatta binlerce satış yaparak markalarını büyütme hayali kurmaktadır. Peki eticaret sistemleriyle ilgili hiçbir altyapısal bilgiye sahip olmayan firmalar ne yapacaklar? Sanal satış sitelerini sağlam bir zemin üzerinde kurmak için en gerçekçi ve güvenilir kaynağa nasıl sahip olacaklar? Bu yazımızda e ticaret fiyatları konusundaki soru işaretlerinizin hepsine cevap bulabileceksiniz.

E-ticarette Yüksek Fiyat Yüksek Kalite Algısı

E ticarete yeni adım atan firmalardansanız muhtemelen fiyatı yüksek olan e-ticaret platformlarının daha kaliteli olduğunu düşüneceksiniz. Ancak aralarında uçurum olan fiyatları gördüğünüzde aklınıza gelmesi gereken ilk unsur kalite olmamalıdır. Sektörün ileri gelen e ticaret altyapı sağlayıcıları ya da yeni kendini göstermeye başlayan firmalar da uygun bütçeler verebilmektedir.

E-Ticaret Firmalarını Araştırmadan Önce Hedeflerinizi Belirleyin

En iyi e ticaret platformu hizmeti veren yazılım firmasını aramak yerine öncelikli hedeflerinize ve ihtiyaçlarınıza odaklanmanız daha doğru bir adım olacaktır. Hedeflerinizde “trendyol gibi site yapmak, gittigidiyor gibi site yapmak” yer alabilir.

1- Öncelikli olarak sıfırdan kurulacak olan e ticaret siteniz için nelere ihtiyaç duyuyorsanız tek tek not alarak liste çıkartmalısınız. Böylece kafa karışıklıklarının önüne geçerek net bir listeyle ihtiyaçlarınızın farkına varabilir, listenize eklemeler yapabilirsiniz.

2- İkinci adımda ise listenize uygun hizmeti sunan e-ticaret paketlerini araştırmaya koyulmalısınız.

3- İncelediğiniz firmaların paketlerinde aradığınız hizmete ulaşamadığınız durumlar olabilir, ancak endişeye kapılmayın çözüm üreticileriniz ihtiyacınız olan hizmet için başvurduğunuzda sizi geri çevirmeyecektir. Ancak ek maliyet ödeyebileceğinizi hatırlatmamızda fayda var.

Sektördeki E ticaret Fiyatları Nelerdir?

Eticaret sektöründe paketler halinde hizmet sunan yazılım firmalarının arasında uçurum fiyat farkları görebilirsiniz. Araştırmalarımıza göre 1.450 tl den 50.000 tl ye kadar genişleyen fiyat skalası görmeniz mümkün.

EticaretYap'ın Kullanıma Hazır E-ticaret Paketlerinin Özellikleri

Aşağıdaki hizmetlerimizi e ticaret paketlerimiz dahilinde siz değerli iş ortaklarımıza sunmaktayız. Hizmetlerimizin ve paketlerimizin tamamına ulaşmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

1-TEMA ÖZELLİKLERİ

Mobil Uyumlu (Responsive)

SEO Uyumluluğu

Esnek ve Kolay Tasarım Altyapısı

2- ÜRÜN KATALOĞU ÖZELLİKLERİ

Kategoriler, Ürün Sıralama ve Detaylı Filtreleme

Sınırsız Ürün Resmi Ekleyebilme

Otomatik Zoom

3- ÖDEME SEÇENEKLERİ VE KARGO ALTERNATİFLERİ

Hızlı Alışverişi Tamamlama (Checkout) Ekranı

Sanal POS Entegrasyonları (PayTR anlaşması ile)

Kargo Alternatifleri ( Sürat, PTT, Aras, Ups kargo entegrasyonu kolaylığı)

Gelişmiş Fiyatlandırma Seçenekleri (havale/eft, indirim kuponu tanımlama, kapıda ödeme seçenekleri)

Ağırlık, Uzunluk veya Hacime Göre Fiyatlandırma

4- ALTYAPISAL HİZMETLER

Yıllık Trafik Kullanımı

Yedekleme Hizmeti

Web Alanı / Database Alanı

SSL Güvenlik Sertifikası

5- PAZARYERİ ENTEGRASYONLARI

N11 Entegrasyonu

Hepsiburada Entegrasyonu

N11 Entegrasyonu

GittiGidiyor Entegrasyonu

Amazon Entegrasyonu

Trendyol Entegrasyonu

AliExpress Entegrasyonu

6- MUHASEBE ENTEGRASYONU

UyumSoft Muhasebe Entegrasyonu

Logo Muhasebe Entegrasyonu

Mikro Muhasebe Entegrasyonu

Nebim Muhasebe Entegrasyonu

Dia Muhasebe Entegrasyonu

Eticaret yap firması olarak sanal mağaza açmak isteyen her segmentten ve sektörden firmanın ihtiyaç duyduğu özelliklere sahip eticaret paketi hizmetlerini sunmaktayız. Sektörde lider markalar arasında yer alarak satış hedeflerini gerçekleştirmek ve marka bilinirlik çalışmalarına yoğunlaşmak isteyen siz değerli iş ortaklarımız için alanında en iyi eticaret yazılımlarını özel teknolojiler kullanarak geliştirmekteyiz.