Sosyal Medya Pazarlaması Nedir?
  • Sosyal Medya Pazarlaması (Social Media Marketing), firmanız için yürüttüğünüz tanıtım faaliyetlerinin sosyal medya platformları üzerinden yapılmasıdır.
  • Sosyal medya pazarlama, tüm popüler sosyal medya kanalları üzerinden markanın bilinirlik çalışmalarını artırarak ürün/hizmetlerini geniş kitlelere ulaştırma çalışmalarıdır.
  • Dijital pazarlama uzmanlarımız, tüm titiz çalışmalar ve veri analizleri sonucunda hedef kitleleri tespit ederek, sosyal medya stratejileri geliştirir. 
  • Günümüzde sosyal medyanın (Facebook, Twitter, Instagram Linkedin ,Pinterest, Youtube) gücünden ve potansiyelinden markalar ve firmalar büyük ölçüde faydalanmaktadır. Firmalar yürütmekte oldukları faaliyetlerini sosyal medya platformlarına taşıdıklarında  düşük bütçelerle potansiyel müşterilere ulaşabilir ve hızlı sonuçlar alabilirler. Bu sayede marka değerleri yükselir ve bilinirlikleri sağlanır.
  • Eticaretyap olarak e-ticaret paketlerimiz dahilinde, firmanızın görünürlüğünü ve bilinirliğini arttıracak sosyal medya pazarlama altyapısını sizlere sunuyoruz. Dilerseniz alanında uzman dijital pazarlama ekibimizden sosyal medya pazarlama hizmeti alarak da sürecinizin profesyonel şekilde yönetilmesini sağlayabilirsiniz.

İlgili İçerik: Sosyal Medya Pazarlama Nedir Ve Planlama Nasıl Yapılır?