E-Fatura Nedir, Neden Tercih Edilmelidir?

 

 E-Fatura modülü ile işletmenize ait  tüm fiziksel fatura işlemlerini dijital ortama aktararak kolayca yönetebilirsiniz. Bu modül, faturalarınızı dijital yoldan almanıza ve zahmetsizce dilediğiniz kadar kişiye ulaştırmanızı sağlar. Böylece manuel iş yükünüz minimuma inerek zamadan tasarruf etmiş olursunuz. Aynı zamanda fatura çıktısı gibi evrakların ve kargolama maliyetini kuruşlara indirirsiniz. 

Eticaretyap sitemiz üzerinden size uygun e-ticaret paketini tercih ettiğinizde UyumSoft ile işbirliğimiz sayesinde ekstra e-fatura modül ücreti ödemeden ücretsiz olarak e-fatura modülümüze sahip olabilirsiniz. 

 

e-fatura


E-Fatura'ya Geçmenin Avantajları Nelerdir?


ekohr
e-fatura
e-fatura
e-fatura
 • İşletmenizdeki olası fatura kayıplarından, çıktı alma ve kâğıt masrafları gibi maliyetlerden kurtarır. Faturalarınızı dijital ortama taşıyarak maliyetlerinizi en aza indirerek zaman kaybınızı önler.
 • Faturalarınızı kendi isteğinize göre tasarlayabilirsiniz. Dilerseniz reklamlarınızı faturanız üzerinden yapabilirsiniz.
 • Faturalarınız 10 yıl boyunca arşivde saklanır.
 • Güvenlik ve bakım güncellemeleri ile uğraşmadan dilediğiniz zaman ve dilediğiniz cihazdan, cihaz sınırlamanız olmaksızın güncel ve hızlı işlem yapmanızı sağlar.
 • Herhangi bir sınır olmadan faturalarınızı toplu olarak  gönderebilirsiniz.
 • UyumSoft ile işbirliğimiz sayesinde ekstra e-fatura modül ücreti ödemeden ücretsiz olarak e-fatura modülümüze sahip olabilirsiniz.

 

Cepten E-Fatura Göndermenin Kolaylığı !

e-fatura

 

 

 

E – Faturanızı mekana bağımlı olmaksızın sadece internet bağlantısı yoluyla kesebilir ve müşterilerinize saniyeler içinde gönderebilirsiniz.

 

Tahsilatınızı anlık olarak yapmanın avantajlarından faydalanın!

Özel Entegratörlük Hizmet Tarifesie-arşiv e-fatura fiyatlandırma
 • Fatura adetleri üst limit olarak belirlenmiş olup limitlerin aşılması halinde ilave birim fiyat ile tutarlandırma yapılır.
 • Fiyatlara KDV dahil değildir.
 • Fiyatlar 1 yıllık sözleşme için geçerlidir.
 • Fiyat listemiz 31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir.
 • Fiyatlara saklama ücreti dahildir.
 • Tahsilatlar kurumsal kredi kartları veya otomatik ödeme yöntemi ile kabul edilmektedir.
 • Faturalandırma aylık periyodlarda yapılmaktadır.

E-Fatura İle İlgili Merak Edilenler

Fiziksel fatura işlemlerinizden çok daha az masraflar ödeyerek sahip olacağınız bir modüldür. Gelir İdaresi Başkanlığından 3 yılda bir alacağınız mali mühür için ödenecek bir ücret bulunmaktadır. Daha sonra her işletmenin ihtiyacına göre maliyetler değişim göstermektedir. Eticaretyap & UyumSoft işbirliğimiz ile e-ticaret paketlerimizden birini tercih ettiğinizde e-fatura modülüne ücretsiz sahip olabilirsiniz.

EPDK  lisanslı şirketler(bayiler dahil) – ÖTV1, ÖTV3, internet aracılığı ile satış kiralama işlerine siteleri yoluyla aracılık edenler, internet reklamları yayınlayan internet reklam hizmet aracıları, komisyoncu veya tüccar olarak sebze-meyve ticareti yapanlar, bavul ticareti yapan firmalar, kamu kurum ve kuruluşları, GİB’in belirleyeceği özel gruplar.

Kesilebilir. E-fatura sistemine geçiş yaptıktan sonra karşı işletme veya şahıslar e-fatura kullanıcısı değilse e-arşiv faturası kesebilirsiniz.

Kesinlikle önemlidir. E-ticaret
firmalarının hacimleri genişledikçe günde binlerce müşterinin fatura
kesimlerine yetişmek zorluk çıkartacaktır. Aynı zamanda bu faturaları çıktı
alarak kargolamaları gerekmektedir. Bu işlemlerin hepsi zaman, para ve iş gücü
kaybına neden olur. E-faturaya geçtiğinizde ise müşterilerinizi tek tıkla
seçerek toplu bir şekilde faturalarını dijital yoldan gönderebilir, böylece tüm
iş yükü ve maliyetlerinizi minimuma indirebilirsiniz.

E-fatura mükellefi olmayan kurum ve kuruluşlara e-fatura kesilemez. Her iki taraf da e-fatura mükellefi değilse kâğıt fatura kesilebilir.Bizimle İletişime Geçebilirsiniz