EkoCari

EkoCari Nedir?

Bulut tabanlı ön muhasebe yazılımıdır. Müşteri ve tedarikçi bilgileri, ödeme, tahsilat ve cari hesap bilgilerinin internet üzerinden takip edilmesini sağlar. E-fatura ve e-arşiv hizmetleri ile entegre edilerek bilgilerin kolay takibi sağlanır. Ekocari & Eticaretyap ortaklığı ile ekstra ücret ödemeden işletmenizin ihtiyacı olan muhasebe yazılımına sahip olabilirsiniz.  Mekandan bağımsız olarak işlerinizi yönetmenin keyfine varırken online muhasebe programı ile aklınıza gelen tüm raporları anlık olarak kolayca oluşturabilirsiniz. Türkiye’nin lider teknoloji şirketi Uyumsoft’un yenilikçi ve akılcı iş modelleri kapsamında iş dünyasında kazandırdığı Ekocari ürününe EticaretYap ile kolayca entegre olabilirsiniz.

Online Muhasebe Programı Nedir?

Online muhasebe programı, muhasebe işlemlerinizi bulut tabanlı bir şekilde yönetebileceğiniz platformdur. İçlerinde bulunan pek çok fonksiyon ve özellik sayesinde işletmelerin ihtiyaçları hızlı bir şekilde karşılanabilmektedir. İş süreçleri daha etkin bir şekilde yönetildiği için işletmelerdeki muhasebe hataları en aza indirgenmektedir. Ayrıca herhangi bir programlama dili bilmeye de gerek yoktur. Hazırlanan paneller üzerinden ihtiyaç duyulan menülere hızlıca ulaşılabilmektedir.  Cariler hatasız ve kolay bir şekilde takip edilirken, alacaklar ve borçlar da anında görülebilmektedir. 

Ekocari’nin Avantajlarından Faydalanın

Hazırlanmak istenen raporlar anlık olarak hızlı bir şekilde hazırlanabilmektedir. Döviz ile işlemler yapıyorsanız TCMB kur aktarımı ile hesaplamalarınızı otomatik olarak yapabilirsiniz.

Banka bilgileri ve vergi işlemlerini tek bir panel üzerinden yönetebilir, e-beyanname belgelerinizi eşleştirerek otomatik bir şekilde işlerinizi yönetebilirsiniz. Hızlı bilgi izleme sayesinde, ulaşmak istediğiniz rapor ve özetlere hızlıca ulaşabilirsiniz.

Firma işyeri tanımı ile hem ayrı ayrı yapıları hem de işletmenizin tamamını yönetebilirsiniz. Ekranlarda oluşturabileceğiniz notlar sayesinde iş hatırlatmalarınızı kaydedebilirsiniz. Belgelere atayabildiğiniz otomatik tanımlamalar ile iş yükünüzü hafifletebilirsiniz.

İlgili Yazı : E-Ticaret Muhasebe Entegrasyonu Nedir, Ne İşe Yarar?

Herkesin Kullanabileceği Kolay Panelleri Deneyimleyin

  • Hazırlanan modüller ve ekranlar tüm kullanıcıların rahat bir şekilde kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır.
  • Ekranlar parametrik olduğu için kişilere özel olarak tasarımlar değişebilmektedir.
  • Yapılan son işlemler kilitlenerek koruma altına alınabilmektedir.
  • Kar merkezleri, iş ve ürün aileleri olarak ayrıştırılabilmektedir.
  • Hazır entegrasyonların yanı sıra yeni entegrasyon tanımlamaları da yapılabilmektedir.