GittiGidiyor Eticaret Entegrasyonu Avantajları Nelerdir?

GittiGidiyor e-ticaret entegrasyonu, ürün ve hizmetlerinizin hızlı bir şekilde geniş kitlelere ulaştırılmasını sağlayacak bir pazaryeri modülüdür. Entegrasyondan bahsetmeden önce "Neden GittiGidiyor E-ticaret Entegrasyonu ?" sorusunu yanıtlamakta fayda var. Öncelikle GittiGidiyor, Türkiyenin ilk online pazaryeri olmasından dolayı sektörün önemli pazaryerleri arasında sayılmaktadır. E-ticaretin sağladığı imkânları güvenli alışverişe olanak sağlayan Sıfır Risk Sistemi ile kullanıcılarına sunan platformun, günümüzde 117 bin satıcısı ve 33 milyon kayıtlı kullanıcısı bulunmaktadır. Uzun yıllardır faaliyetlerini sürdüren GittiGidiyor, Türkiye'nin en çok tercih edilen alışveriş sitelerinden birisidir. Kullanıcıların ihtiyaç duyduğu her kategoriden satış yapılması imkanını sunan firma başlıca; Elektronik, dekorasyon, kozmetik, anne bebek ürünleri, moda, süpermarket gibi toplam 50 kategoriden milyonlarca ürünü kullanıcılarıyla buluşturmaktadır. Ayrıca firma eBay çatısı altında kurulduğu için ülkemizde üretilen ve satılan ürünlerin global çapta satışa sunulmasını sağlıyor.

GittiGidiyor pazaryeri üzerinden 190 ülkeden 185 milyon aktif kullanıcıya ulaşılıyor. Bu nedenle evde ürettiğini satmak isteyenler, kendi internet sitesindeki ürünleri geniş hedef kitlelere ulaştırarak satışlarını artırmak isteyenler için GittiGidiyor pazaryeri, büyük markalarla aynı platformda mağazanızı görünür kılarak sizlere büyük fırsatlar sunuyor. Milyonlarca kayıtlı kullanıcıya sahip bu geniş platformda siz de firmanızın bilinirliğini, ürün ve hizmetlerinizi kullanıcılarla buluşturmak istiyorsanız GittiGidiyor entegrasyon modülü ile tüm hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ülkemizin öncü e-ticaret sitesi olan GittiGidiyor'un 20 yılı aşkın tecrübesiyle eticaret sitenize sadık müşteriler kazanabilirsiniz. Firmanız ister sektörde yeni olsun, ister uzun yıllar sektörde faaliyet gösteriyor olsun, pazaryeri entegrasyon modülü ile kendi hedef kitlenizi hızlıca bularak satışlarınızı katlayabileceğinizi söylemek mümkün.

Pazaryeri E-ticaret Entegrasyonu Nedir, Ne İşe Yarar?

Pazaryeri entegrasyonu, eticaret firmalarının sektöründe lider olan bir başka pazaryeri ile hatta birden fazla pazaryeri ile entegrasyon sağlayarak ürünlerini bu platformlardan da satışa sunabilmesidir. Pazaryerleri entegrasyonuna sahip olmak için firmalar bir yazılım şirketinden yardım almalıdırlar. Entegrasyonu yazılım firmaları sağlamaktadır. Pazaryeri entegrasyonu ile sektöründe lider olan farklı pazaryerleri üzerinden ürünlerini kullanıcılarla buluşturabilen firmalar satışlarını artırmanın yanı sıra farklı avantajlara da sahip olurlar. Bu avantajlardan en önemlisi ise "kendi müşteri kitlenizi oluşturmak"tır. Peki bu nasıl mümkün olur? Firmalar günde milyonlarca satışın gerçekleştiği GittiGidiyor gibi pazaryerlerinde ürünlerini satarken aynı zamanda kullanıcıların dikkatini de çekmektedirler. Kullanıcılar mağazanızdan birden fazla kez alışveriş yaptıklarında ve sanal mağazadan memnuniyetle ayrıldıklarında markanıza karşı güven duymaya başlayacaklardır. Böylece memnun kalan müşteriler kendi e ticaret siteniz üzerinden de alışveriş yapmaya başlayarak özel hedef kitlenize girmiş olacaklardır. Milyonlarca kişinin alışveriş yaptığı bir e-ticaret platformunda etkileşim sağlamamanız neredeyse mümkün değildir.

İlgili Yazı: Pazaryeri Entegrasyonu Nedir, E-ticarette Sağladığı Faydalar Nelerdir?

Size Özel Panel İle Pazaryerlerini Tek Yerden Yönetin

Yazılım firmalarının size özel hazırlayacağı panel üzerinden tüm yönetim işlemlerini gerçekleştirebileceğinizden bahsetmiştik. Peki bunlar nelerdir? Kullanışlı ve basit panel üzerinden tüm entegrasyon sağladığınız pazaryerlerini yönetebilirsiniz. Örneğin ürününüzün stoklarında güncelleme yapıyorsunuz ya da fiyat değişikliği yapacaksınız. Sadece kendi e-ticaret siteniz üzerinde yaptığınız değişiklik entegrasyon sayesinde tüm pazaryerlerinde uygulanır. Güncellemeler, indirimler ve stokların hepsi aynı anda tüm pazaryerlerine otomatize edilir.  Tek tek el ile(manuel) pazaryerlerine yeni ve mevcut ürünlerinizi girmenize gerek kalmaz. Sadece kendi eticaret siteniz üzerinden girdiğiniz ürünlerin hepsi pazaryerlerine aktarılır ve satışa sunulur. Böylece iş yükünden kurtularak büyük bir zaman tasarrufu sağlarsınız.  Pazaryeri entegrasyon modülü ile müşterilerinizle hızlıca iletişime geçerek sorunlarını ve sorularını yanıtlayabilirsiniz. Hızlı destek alan müşteriler sitenizden memnuniyetle ayrılacak ve böylece müşteri memnuniyeti sağlanmış olacaktır. Biliyorsunuz ki müşterilerin faturalarını düzenlemek ayrı bir zaman gerektirmektedir. Bunun için yazılım firmanızla görüşerek edinebileceğiniz e-fatura ve e-arşiv modülleri ile tüm faturalama ve arşivleme işlemlerinizi otomatik hale getirebilirsiniz. Yani, müşterilerinizin faturaları ile tek tek uğraşmanıza gerek kalmaz. Akıllı eticaret yazılımları sayesinde sistem, müşteriniz siparişini tamamladıktan sonra otomatik olarak faturasını hazırlayarak e-mail yoluyla faturayı gönderir. Ayrıca e-arşivde faturalarınız uzun yıllar saklanır ve dilediğiniz zaman dilediğiniz faturaya kolayca erişebilirsiniz. E-arşiv sayesinde faturaların kaybı, yırtılması ve ekstra kağıt masrafı gibi sorumluluklardan kurtulmuş olursunuz.

gittigidiyor-eticaret-entegrasyonu

GittiGidiyor E-Ticaret Entegrasyonunun Avantajları

 • GittiGidiyor'un 117 bin satıcısı ve 33 milyon kayıtlı kullanıcısına ulaşarak satışlarınızı artırma imkanı yakalarsınız.
 • Marka bilinirliğinizi büyük ölçüde artırmış olursunuz.
 • GittiGidiyor üzerinden kazandığınız hedef kitleyi kendi web sitenize yönlendirebilirsiniz.
 • GittiGidiyor'un mevcut reklam ve kampanyalar ağından ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.
 • Özellikle sektöre yeni giren e-ticaret siteleri için vazgeçilmez bir platformdur. Çünkü geniş kullanıcı kitlesine sahip bu platformda kullanıcıların markalarını duyurmak için yalnızca panele ürünlerini aktarmaları yeterlidir.
 • Aracı olmadan tek bir panel kullanarak ürünleriniz aktarılır.
 • Eticaret firmanızın sizin için özel olarak hazırladığı panel üzerinden ürün girme, sipariş takibi, güncelleme ve faturalandırma gibi tüm işlemleri saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.
 • GittiGidiyor e-ticaret entegrasyonu sayesinde kendi web sitenizde yaptığınız güncellemeler ve yenilikler eşzamanlı olarak GittiGidiyor mağazanızda da yenilenir.
 • Zamandan tasarruf ederek ekstra iş yüküne ve işçiye ihtiyaç duymazsınız.
 • Rakiplerinizin de olduğu bu platformdan onların satışlarını, kampanyalarını ve ürünlerini inceleyerek, firmanız için stratejilerinizi geliştirebilirsiniz.
 • Panel üzerinden kolayca stok kontrolü yapabilirsiniz. Böylece ürünlerinizin ne kadar talep gördüğünü anlayarak çeşitli kampanyalar ve indirimler düzenleyebilirsiniz.
 • El ile (manuel) yapmanız gereken tüm işlemlerden kurtulmuş olursunuz.
 • Size özel hazırlanan pratik, ve kolay kullanım sunan panel üzerinden tüm süreci kolayca yönetebilirsiniz.
 • Sistem otomatik olarak işlemleri gerçekleştirdiği için hatalı satışların önüne geçilmiş olur.
 • Faturalandırma işlemi otomatize edildiği için ekstra kağıt masrafından tasarruf etmiş olursunuz. Ayrıca faturalarınızı saklama derdi, kaybolma endişesi yaşamanıza gerek kalmaz. Ürün satıldığı anda otomatik olarak fatura hazırlanarak elektronik ortamdan alıcıya gönderilir.
 • GittiGidiyorda yaptığınız satışlar kendi eticaret sitenize otomatik olarak düşer.
 • Kullanıcı deneyimini en iyi seviyeye çıkartmak için hazırlanan panele müşterilerinizin mesajları otomatik olarak düşer. Böylece onlarla hızlıca iletişime geçerek sorularını yanıtlayabilirsiniz.
 • Eticaret firmanız sizin yerinize GittiGidiyor ile anlaşma yapmış olduğu için ekstra uzun evrak işlemleriyle uğraşmanıza gerek kalmaz.

İlgili Yazı: Güncel Pazaryeri Komisyon Oranları Nelerdir (2021)  

Satışlarınızı Artırmak İçin Doğru Altyapı Hizmetini Aldığınızdan Emin Olun

E-ticaret sektörüne yeni adım atarken markanızı bu güçlü pazaryerlerinde duyurmak ve ürünlerinizi satmak sizin için GittiGidiyor e-ticaret entegrasyonu modülünden mutlaka faydalanmalısınız. İnternetten satış sitenizin başarılı olması için; kaliteli ve güvenilir bir altyapıda kurulmuş olması, web sitenizin kolay kullanılabilir ve karmaşıklıktan uzak bir tasarıma sahip olması, sepete ulaşımın zorluğu, site yavaşlığı gibi etkenler kullanıcıları sitenizden uzaklaştırıyor ve satışlarınızı düşürüyor olabilir. Tüm altyapısal işlemleriniz ve SEO uyumlu bir siteye sahip olmanız için EticaretYap ailesi olarak yanınızdayız. Siz değerli iş ortaklarımız için özel teknolojilerle geliştirdiğimiz pazaryeri entegrasyon modülü, kargo entegrasyon modülü, e-Arşiv, e-Fatura modülleriyle firmanız kısa zamanda hedeflerini gerçekleştirebilecektir. Sıfırdan bir e-ticaret sitesi kurmak istiyorsanız ya da internetten satış için hangi araçlara ve modüllere ihtiyaç duyduğunuzu öğrenmek istiyorsanız akıllı eticaret paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

GittiGidiyor Pazaryeri Entegrasyonu Fiyatları

Günümüzde e-ticaret sektörüne hizmet veren birçok yazılım firması bulunmaktadır. Sizin için en doğru hizmeti verecek olan yazılım firmasını araştırarak en kaliteli hizmeti almalısınız. EticaretYap firması olarak sektörün en iyi eticaret modüllerini geliştirmenin yanında en uygun fiyatlı eticaret yazılımlarını sizlere sunmaktayız.