Pazaryeri Entegrasyonları

Trendyol Pazaryeri Entegrasyonu

Trendyol pazaryeri entegrasyonu sayesinde e-ticaret web sitenizde olan tüm ürünleriniz otomatik olarak Trendyol mağazanızda yayına alınarak sonrasında yaptığınız ürün güncellemeleri otomatik olarak Trendyol entegrasyonu üzerinde güncelleme sağlanır. Ayrıca diğer pazaryeri entegrasyonları üzerinden gelen satışlarınızın stoğu Trendyol üzerinde de düşüş sağlayacaktır.

N11 Pazaryeri Entegrasyonu

N11 entegrasyonu ile e-ticaret sitenizi N11 pazaryeri sitesinde bulunan mağazanıza bağlayarak pazaryerinden gelen siparişlerinizi kendi e ticaret sitenizde görebilir, e-ticaret sitenizde güncellenen fiyat, stok, resim, açıklama gibi ürün bilgilerinizi anlık olarak N11 üzerinde değişimini sağlayabilirsiniz.

HepsiBurada Pazaryeri Entegrasyonu

Hepsiburada entegrasyonu sayesinde e ticaret siteniz üzerinde bulunan ürünleriniz Hepsi Burada kataloğunda bulunan ürünler ile barkod eşleşmesi yolu ile yayına alınarak sitenizden ya da diğer pazaryerlerinden yaptığınız satışların stokları otomatik olarak Hepsi Burada pazaryeri mağazanıza bulunan ürünlerinize yansıyarak, HepsiBurada üzerinden gelen siparişlerinizin tamamı kendi e-ticaret sitenizin paneline düşmektedir. Çoklu pazar yeri kullanımında pazaryeri entegrasyonları büyük operasyon kolaylıkları sağlamaktadır.

Gittigidiyor Pazaryeri Entegrasyonu

Gittigidiyor entegrasyonu en çok tercih edilen entegrasyonlar arasında yer alır, eticaret sitenize bu entegrasyon hizmetinizi almanız halinde e-ticaret yazılımı Gittigidiyor mağazanıza bağlanarak stok, fiyat, açıklama, resim gibi bilgileri güncelleyebilir, sitenizdeki yeni ürünleri Gittigidiyor mağazanızda yayına alabilir ve Gittigidiyor siparişleriniz e-ticaret sitenizin paneline gelerek stok ve satış takibi yapmanızı kolaylaştırmaktadır. E-ticaret paketleri ile opsiyonel alınabilen bu entegrasyon modülü operasyonel süreçlerinizi ciddi anlamda kolaylaştırmak için geliştirilmiştir.

Amazon Pazaryeri Entegrasyonu

Amazon Entegrasyonu Amazon mağazanızda bulunan tüm ürünlerinizi kendi e-ticaret sitenize bağlayarak stok, fiyat, açıklama, resim gibi bilgileri anlık olarak güncellemenize bunun yanında Amazon pazaryeri üzerinden gelen siparişlerinizi kendi e-ticaret sitenizin siparişler bölümüne çekmenizi sağlayan bir modüldür. Bu modül sayesinde Amazon ile beraber diğer kanallardan da gelen siparişlerinizi daha rahat takip edebilir, ürün stok takibinizi daha rahat yapabilirsiniz.

Farmazon Pazaryeri Entegrasyonu

Farmazon Entegrasyonu sitenizde bulunan ürünlerinizi barkod eşlemesi ile Farmazon pazaryeri üzerinde yayına alarak yapılan satışlarınızı kendi e-ticaret sitenize aktarmanızı sağlar. Farmazon entegrasyonu sayesinde tüm ürünlerinizin fiyat ve stoklarını anlık olarak güncelleyebilir buy box sisteminde fiyat avantajı ile en başta listelenebilirsiniz. 

Ecza1 Pazaryeri Entegrasyonu

Ecza1 Entegrasyonu ile tüm ürünleriniz Ecza1 pazaryerine yüklenerek e-ticaret sitenizde bulunan ürünlerinizde oluşan stok ve fiyat değişiklikleri otomatik olarak Ecza1 mağazanızda da günceller bunun yanında Ecza1 satışlarınızı eticaret yazılımına aktararak stok düşüşlerini sağlar. Bu sayede sorunsuz bir stok takibi ve operasyonel süreciniz oluşmuş olur.